[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ToM iDDa EDiYoR '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!!

4 posters

ToM iDDa EDiYoR  '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!! Empty ToM iDDa EDiYoR '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!!

Mesaj tarafından tommy_melly Çarş. Ağus. 27, 2008 12:02 pm

Tom iddia ediyor:365 kız arkadaşım oldu

Star Club'ın Kasım Sayısından Alınmıştır ...

Star Club : SC

Bill : 2 senedir kimseye aşık olmadım !!

SC : Otele geldiğinizde odalarınızda saklanıyor musunuz yoksa fanlarınızla bir kalabalık banyosu mu yapıyorsunuz ?

Tom : Onları perdelerin arkasında saklanarak küçümseyip küçümsemediğimizi mi öğrenmek istiyorsun ? Hayır , onlara her zaman selam veririz ve eğer durmak için zamanımız yoksa odanın penceresinden bir işaret yaparız .

Bill : Her zaman için onları görmekten memnun oluyoruz . Fransa'da , fanlarımız bazen saatlerce bizi bekliyor . Onları selamlamadan ayrılamayız .

Tom : Ama bu senin hatan : bugün imza dağıtamamış olmamız ... Gazetecilerle randevumuz vardı . Ve işte bir tavsiye : çıkarken kapatın yoksa linç edilirsiniz .

SC : Yine de 14 Temmuzdaki , konser başarınızdan sonra olmamalı !!

Bill : Her zaman Eiffel Kulesini çok cool bulmuşumdur . Uzun zaman sahnenin restorasyonunu planlamaya çalıştık , ama herkes bize yeterince iyi giyinmediğimizi söyledi

Tom : Evet ama öteki türlüde kendimizi sınırlandırmış olurduk . Böylece bir mesaj bıraktık . Ev sahipleri eğer bizi ağırlamanın şartlarını öğrendiyseniz tekrar gelmeye hazırız .

Bill : Yine de konser unutulmaz ve inanılmazdı !

SC : Bu yaz iş için mi New York'taydınız ?

Bill : Hayır , tatil için . Özel bir yolculuktu ve harikaydı . 2 seneden beri ilk kez bir şehirde hiç tanınmadan rahatça dolaşabildik . Tanınmadan geçtik ..

Tom : Şu doğru ki Bill'in insanı korkutan bir görüntüsü var . Görüntüsünü daha normal yapmak için fazla güçlü o ..

SC : Bill ve Tom , doğum gününüz için ne yaptınız ?

Bill : Büyük bir parti çünkü o günü uzun zamandır bekliyorduk . Bir bar kiraladık ve tüm arkadaşlarımızı teması “gazinoda gece” olan bir akşam için davet ettik . Hepimiz çok şık geldik , smokinle (Tom dışında , o yine eşofmanlaydı ) ve en sonunda oynayabildik . Gece yarısı ise buz bar açıldı ve hepimiz içtik ... Elma suyu içtik tabii !

SC : Albümünüzü ingilizce çıkardınız ... İngiltere'de nasıl geçti ?

Bill : Hala İngiltere'de çıkmadı . İngilizler'in reaksiyonunu öğrenmek için sabırsızlanıyoruz .

Tom : Orada büyük bir konser verdik . Harika geçti .

Bill : İlk kez sahnede ingilizce söylemiştim . Süperdi !

Georg : Adapte olmamız gerektiği için sıcak geçti . Birinde almanca çalıyorduk , bir diğerinde ingilizce ya da fransızca ..

SC : Konserlerden önce hep yaptığınız bir şey var mı ?

Bill : 1 saat öncesinde ben , Tom ve Georg birlikte soyutlanıyoruz . Histerimizi konserde iyi ısınmış olabilmek için yatıştırıyoruz . Heyecandan tam bir kaçığa dönüşüyoruz sonra da bu enerjimizi pozitif enerjiye çeviriyoruz . Her seferinde kalp krizi geçirmeye çok yaklaşıyoruz . Gustav ise bir köşeye çekiliyor ve müzik dinliyor .

SC : Şuan ne dinliyorsunuz ?

Georg : Coco adında fena olmayan yeni bir sanatçıyı dinliyoruz

Bill : Olmazsa da şu yazlık ünlülerden kaçınıyoruz . Sadece bir mevsim süren sonra da sonsuza kadar ortadan kaybolan başarıları sevmiyoruz .

SC : 2 senelik konserde kaç tane kız arkadaşa sahip oldunuz ?

Tom : Bekle sayayım .. Hmm 365 ? ( Abartmasa olmaz )

Bill : Dürüst olmak gerekirse son senelerde bir tane bile olmadı . Hiç !! Kalp işlerimde hep ciddiyimdir ve eğer boş olan az zamanımı da biri için kurban edeceksem , bu kişiye çok önem veriyor olmalıyım .

Tom : Benimde aynı problemim var . Tek fark ben çok çabuk aşık oluyorum bu yüzden de çok çabuk bitiyor .

SC : Ve Georg ?

Tom : O hala bakir !!

SC : İnternette Bill'in homoseksüel olduğunu açıkladığını okuduk . Yorum yapabilir misiniz ?

Bill : Senden öğrendim bunu . Ama öyle kaçık şeyler okuyorum ki artık beni şaşırtmıyorlar . Bir keresinde otel odamda intihar ettiğimi okumuştum . Kendi ölümümü öğrenmek beni şoka sokmuştu
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

ToM iDDa EDiYoR  '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!! Empty Geri: ToM iDDa EDiYoR '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!!

Mesaj tarafından asqu3 Çarş. Eyl. 24, 2008 11:38 am

yalannnnn valllaha yalannnnnnnnnnnnnn

asqu3

Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

ToM iDDa EDiYoR  '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!! Empty Geri: ToM iDDa EDiYoR '365 KıZ ARqaDaŞıM oLdU..!!!

Mesaj tarafından TucHé Perş. Eyl. 25, 2008 11:51 pm

tom bu belli olmas fala phenm aşqom a yeah
TucHé
TucHé
Admin
Admin

Kadın

https://thfan.yetkinforum.com/

Mesaj tarafından chiqolatha <3 Cuma Eyl. 26, 2008 12:39 am

hehe tom tom tom xD demekkı hepsını gunluge gecirmeyı unutmamıs yazmıs ;D..hım en cok dıkkatımı ceken ımzan oldu ne bu _L|_I|c -|3 büle ırk fln yhuk ? ?
chiqolatha <3
chiqolatha <3

Erkek