[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio Hotel teenmag chati xD

Tokio Hotel teenmag chati xD Empty Tokio Hotel teenmag chati xD

Mesaj tarafından tommy_melly Çarş. Ağus. 27, 2008 12:41 pm

1.Müziğe nasıl başladınız? (Lysa Thompson, Sioux Falls, SD)

Bill: Hepimiz gerçekten erken başladık.Tom’la ben yaklaşık 7 yaşında başladık.O zaman sadece ikimizdik.Tom üvey babamız sayesinde gitar çalmaya başladı ve ben gerçekten şarkı söylemek istiyordum- enstürman çalmak için çok tembeldim :-).Kendi şarkılarımızı yazmaya başladık ve çalabildiğimiz her yerde çaldık- düğünlerde ,doğum günü partilerinde ve küçük kulüplerde.

Gustav:Yaklaşık beş yaşındayken bateri çalmaya başladım.Her zaman parmaklarımla gelen her şeyle bateri çalmak istemişimdir. :-)-bu yüzden ailem denememe ve ders almama karar verdi.

Georg:Arkadaşlarım grup kurmaya karar vermişti ve ben lisedeydim.Onlar bassçı arıyorlardı ve ben “Bu gerçekten cool.Bunu yapabilirim.” Diye düşündüm ve başladım.

2.MTV VMA’da Best Pop Video kategorisinde adaysınız.Amerika’da bu kadar başarı elde etmek nasıl hissettiriyor? (Alison Luedke, Oswego, IL)

Bill: Aman tanrım, bu çoook harika ve hepimiz çok heyecanlıyız.Bu hayal edemeyeceğimiz bir şey!

Tom:Bu harika haberi aldığımızda hepimiz çok şaşırdık.Fanlarımız gerçekten harikalar ve bizim için bunun olmasını sağladıklarına inanamıyoruz.

3.Neden yeni grup isminizi “Tokio Hotel” yaptınız? (Anita Morales, Rockwall, TX) (kızım az röp. Oku yahu. Her röp.da aynı şey!)

Tom: Bu birkaç yıl önce oldu.Stüdyoda çalışırken grubumuza yeni bir ad aramaya karar verdik.-bu en az beş yıl önce oldu.Bu bizim için gerçekten yeni bir başlangıçtı ve bize uyan bir isimle başlamak istedik.

4.Bill,yazdığın şarkılardan hangisi favorin? (Alexis Snyder, Saxton, PA)

Bill: Bu gerçekten zor ve aslında birini seçemem.Çünkü her şarkının benim için ayrı bir anlamı var ve bu kişisel.Ama muhtemelen seçmek zorundaysam “Live Every Second”ı seçerdim- bu şarkı benim yazdığım ilk şarkılardan biri.Sekiz ya da dokuz yaşlarındaydım.

5.Dördünüz de her zaman müzikle ilgilenir misiniz? (Saadya Philyor, Saint Petersburg, FL) (Müzisyen adamlara bu sorulur mu yahu )

Bill: Evet,müzik dördümüz için de her zaman yapmak istediğimiz şey olmuştur.Bütün zamanımızı ve enerjimizi müziğe harcıyoruz.Okula gittiğimiz hafta boyu ve hafta sonları nerede çalabilirsek çaldık.Bugün yaptığımız şey her zaman istediğimiz şeydi.Şarkıcılıktan başka bir şey olacağımı hayal edemezdim.

Tom: Hmmm,Müzisyen olmasam muhtemelen playboy malikanesinde Hugh Hefner’in kişisel asistanı olarak çalışırdım.(kahkaha atar)Georg inşaat işçisi olarak çalışırdı ve boş zamanında ağırlık çalışırdı ve Gustav kamyon şoförü olurdu.(Gusum otostop çekicem kamyonuna al beni )

6.Tom: Hala oyuncak ayının olduğu doğru mu? Jen Ii, Sandefjord, int, NO)

Tom: Georg hakkında konuşuyor olmalısın.Onun her zaman oyuncak ayısı vardır.Ve tahmin edin ona ne isim verdi? Tom!! (zuahhaha geberdim manyak ötesi bir çocuk bu xD)

Georg:Oh, kesinlikle..

7.Boş zamanınızda neler yapmaktan hoşlanırsınız?(Anetia Jones, Norfolk, VA)

Bill: Uyumaktan! Mümkün olduğu kadar uzun süre uyuruz.

Tom: Biri beni uyandırmazsa akşama kadar uyuyabilirim.

Georg: Evet,uyumak,yemek yemek, yeniden uyumak,DVD seyretmek ve yeniden uyumak.(zuhaha günlük hayatı süpermiş xD )

Bill: Gustav biraz farklı- o bir erkenci kuş.(off hep aynı şeyler.)

Gustav: Evet oldukça erken uyanıyorum ve sonra arkadaşlarımla buluşmayı,bisikletime binmeyi ,çeşitli sporlar yapmayı ve ailemle vakit geçirmeyi seviyorum.

8.Küçükken hayali arkadaşlarınız var mıydı, varsa isimleri nelerdi? (Kendall Green-Grouse, Halifax, NS, CA)

Hepsi:HAYIR!

Tom :Evet size bir sır söyleyeceğim: Georg’un hayali arkadaşları var ve onlar biz hariç Georg’un bir taneleri.(zuahaha yine öldürdün beni Tom xD Geo yaa ne duruyosun çaksana bir tane )

9.On yıl içinde kendinizi nerede görüyorsunuz? (Kim Leblanc, St-Paul de Joliette, QC, CA)

Bill: Umarım sahnede!

Hepsi:Evet!

Bill:Bunu mümkün olduğu kadar uzun süre yapmak istiyoruz-yaşlanana kadar :-)

10.Şu zamana kadar gezip gördüğünüz en güzel yer neresiydi?? (Crissy Stubbs, Douglas, GA)

Bill: Ohhh,bu da zor sorulardan..!Her ülkenin kendine göre güzel ve özel bir kalitesi vardır.Hepsi ayrı ayrı farklıdır ve karşılaştırmak zordur!

Tom: En güzel partiler Rusya’da.(Tam senlik değil mi adamım )

Georg: Hepimiz İtalyan yemeklerini seviyoruz- Bu yüzden İtalya müthiş. (Bunun da aklı fikri yemekte ben gibi )

Gustav: Evet ve Fransızların tatlı bir aksanı var.”Guestaw”(Tatlı mı? Balgam çıkarır gibi konuşuyolar zuahaha )

Bill : Ayrıca Amerika’yı seviyoruz.Yemekleri,New York’u, Los Angeles’ı..Hava harika ve biz şimdi ülkenin bir kısmını geziyoruz ve şimdi öğreniyoruz ki burada keşfedilecek çok yer var, bu harika!

Tom: Söylemek zorundayım,her yerde ateşli kızlar var ve hepsiyle tanışmak istiyorum.(Höst ağır ol len )Ama eve dönmek,ailemiz ve arkadaşlarımızla olmak bizi mutlu ediyor, bu çok önemli!
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics