[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom : "İçkiden sonra sünger görevi görsün diye tost yiyorum" xD

Tom : "İçkiden sonra sünger görevi görsün diye tost yiyorum" xD Empty Tom : "İçkiden sonra sünger görevi görsün diye tost yiyorum" xD

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 6:24 pm

Adam : Bizim yöresel yemeğimiz olan Poutine'i denediniz mi ? Poutine ne biliyor musunuz ?

TH-Hayırr

A Tom : "İçkiden sonra sünger görevi görsün diye tost yiyorum" xD Tongueoutine eritilmiş peynirli patates kızartması ve 6000 kalori . Denemelisiniz..

A : Baya bir alkolden sonra harika oluyor .

Bill : Tamam denememiz gerek . Lezzetli gibi . Seveceğimiz bir şeye benziyor .

Tom: Her zaman fazla içtikten sonra tost yemem gerektiğini düşünmüşümdür çünkü bu alkolü sünger gibi çeker

Bill : Biz gerçekten çok mutluyuz , iyi haberleri aldık , alkol içmeye iznimiz var çünkü artık 18 yaşındayız . Bu Georg için de çok havalı bir deneyim olurdu , o artık 20 yaşında sonuçta .

A : Ama sanırım Quebec'te 13 yaşında olmanız yetiyor içmek için ..

A : Hmm peki dışarı çıkmayı düşünüyor musunuz ?

Bill : Çoktan insanlara birkaç öneri için soru sormaya başladık . Nereleri popüler ve gitmek için güzel gibi .. Ve düşünmüyorum uzun bir gece olacağını çünkü ertesi akşam şovumuz var . Ama yani buradayız , çıkıp bir şeyler görmemiz gerek .

A : Quebec'teki ve Montreal'daki güzel kızları mesela .

Tom : Evet şimdiden gördük bir sürü güzel kız . Bir sürü gerçekten , gerçekten güzel olanak var
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics