[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

biLL:henüz sigarayı bırakmıyoruz

biLL:henüz sigarayı bırakmıyoruz Empty biLL:henüz sigarayı bırakmıyoruz

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 6:38 pm

1.Tarzını nasıl tanımlarsın_??
Bill:biz bizim tarzım var diyemeyiz biz parçalardan yaparız gel zaman ballads rock vb gibilerden
Ve Tom mikrofonu alır ve söyler “aslında bekle … eğer bir sözcükle bizi tanımlamak isterlerse bu “güzel”,”evet,çok iyiyiz ve biz çok iyi bir stile sahibiz”.bunlar olmalı.

2.Fan sorusu: Bill ne zaman sigara içmeyi bırakacaksın?
Bill: Buna henüz başlamadım. Henüz değil…

3.Fan sorusu : [Bill’e veya tüm gruba]Bütün fanlarınızın 15 yaşında olmadığını 30-40 yaşında da fanlarınız olduğunu biliyor musunuz?
Bill: “Evet bunu biliyoruz ve bazen yaşlı bayanlar bana benimle evlenmek istediğini söylüyor. ‘’ ve Tom ekliyor. ‘’ Ama iyi görünüyorlarsa…Sorun yok. [ sana iyi görünsün yeter zaten ] ‘ ve Georg ekliyor ‘’ Tecrübe ve yaş birleşince her şey çok güzel oluyor.

4.Bazı fanların aynı sizin gibi giyindiğini görünce korkuyor musunuz _?
Tom :Hayır,onları seviyoruz ve bizim gibi giyinen insanlar özellikle konserde iyi görünüyor. “Bill ve ben konser sırasında bizim gibi giyinen insanları görünce seviniyoruz.Bunu seviyoruz.”

5.O zaman bir soruda İspanya hakkında ne düşünüyorsunuz,sevdiniz mi?
Bill: Bizce harika çünkü her zaman böyle bir havası varmış ve evet bende güneşi severim.Tom ve ben bu gün biraz Barcelona’ da dolaştık ve çok güzel bir şehir.

6.videoda linkindeki soru : Bir fan sorusu sahip olduğunuz şöhreti sizi değiştirdi mi?
Bill: HAYIR. Siz bizim çevremize sorarsınız bizim aynı olduğumuzu söylerler.Ve eğer değişirsek arkadaşlarımız ve ailemiz bunu bize söyler
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics