[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FaceBooktan Sorular THden cevaplar(:

FaceBooktan Sorular THden cevaplar(: Empty FaceBooktan Sorular THden cevaplar(:

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 7:06 pm

Riona Haertilly:
Siz Asya’ya, Güney Afrika’ya gelecek misiniz ve tokio hotel eşyalarını burayada
gönderecek misiniz >>>Türkiye(!!!!!!!), Lübnan, Pakistan, Endonezya?

Bill: Çok isteriz. Farklı ülkelere canlı performanslar için gelmeyi çok seviyoruz – biz
bundan ibaretiz.

Tom: Evet kesinlikle, ve gidip görmek istediğimiz çok ülke var. Fakat şu ana kadar hiç
bir şey planlamadık.

Emily Tian:
Kuzey Amerika’da ki fanlar ilk görüşünüzde tepkiniz ne olsu? Yani, diğer evinizdeki ve Avrupa’daki fanlara göre en büyük fark nelerdi?

Bill: Kuzey Amerika’daki fanlarımızın bizi hareketli ve dost canlısı karşıladığında çok
sevinmiştik.

Tom: Hiç birini tahmin edemezdik. Yani, önceden oraya gitmiştik ve Montreal, Toronto, L.A. ve NY’ya ilk şovumuz için gittiğimiz zaman orda müziğimiz daha çıkmamıştı! (Güler)
Çok fazla kişinin geleceğini düşünmemiştik ve sonra tüm biletler bitmişti.

Bill: Bu kesinlikle harikaydı! Farklılıklar arasında konuşursak, her fan kendine
özeldir, bilirsiniz. Ülkelere göre ayrıl yapamazsınız. Fakat şunu söyleye bilirim
ki her fanın içinde enerji ve heyecan var. Birbirlerine çok bağlılar,
kuvvetliler ve yüksek sesliler – bunu çok seviyoruz. Biz Kuzey Amerika’daki
fanların bizimle bu enerjiyi paylaştıkları için çok heyecanlıyız!

Glutova Margarita: Siz gerçekten yıldızlarsınız! Bize insanlarla konuşmanın daha zor
olup olmadığını söyler misiniz? Siz bir kızı size ilgi duyduğunu veya deli bir
fandan nasıl ayırırsınız?

Bill: Bence ben bunu hepimiz adına söyleye bilirim, hepimizin hemen hemen arkadaşları aynıydı fakat bu grubumuz başarılı olmadan önceydi.

Hepsi: Evet!

Tom: (Gülerek) Diğer erkeklerin kızlarla şansları pek yok, gerisine ben cevap vermeliyim. Bir kızın fan olup olmaması önemli değil – eğer uygunsa, eğer iyi hissedebilirse, eğer
kız heyecanlanıyorsa hiç önemli değil.

Miranda Lapides: Eğer bir kişi nasıl giyindiği hakkında çok yorumlanıyorsa, ona nasıl bir
tavsiye verebilirsiniz? Eğer sizi siz gibi sevmeyen insanlara kesin olarak ne
dersiniz?

Bill: Tom ve ben hep farklıydık, yani çok tecrübeliyiz ve insanlar bu yüzden bizi sevmezdi.
Fakat bizim için özgürlük ve istediğin gibi olmak, düşüncelerini dışa vurmak ve
aklınızdakileri konuşmak her zaman en önemli şeydi. Bu bizim yaşamımızı
kolaylaştırmadı – özelikle okulda ve öğretmenlerimizle. Bu bizim en kötü zamanlarımızdı.

Tom: (Gülerek) Evet! Bunun bittiği için çok mutluyuz. Fakat biz asla değişmedik ve hep
istediğimizi yaptık. Biz bizi sevmeyen insanları pek umursamayız. Aslında bir
çok insanın bize sadece iğrenç olduğumuzu bilmeleri için ne kadar çok
çalıştıkları beni şaşırtır. (Sırıtır) Ben sevmeyen insanları düşünmem bile...

Holly Spears: Ne kadar sıklıkla s*ks yaparsınız (YUH, OHA, ÇÜŞ)? Bana neden olduğunu sormayın sadece bilmek istedim.

Tom: (gülerek) Çok kolay: diğerleri hiç s*ks yapmıyor – şu an hala bakireler...

Hepsi: Sıkıcı!

Tom: (Sırıtarak) Evet, çok sıkıcılar ve bu doğru. Sadece ben bu konuda deneyimliyim ve her zaman üstünde çalışacak vaktim olur.

Kamfetova Rita: Hey, bize sizin hayallerinizden bahsedin! Fanlarınızdan ne tür hediyeler
beklersiniz?

Georg: Oh, fanlarımızdan çok fazla güzel hediyeler alıyoruz, hediyelere gelince hepsi çok
yaratıcı.

Gustav: İnanılmaz uzun mektuplar – bir tanesi yaklaşık 14 km uzunluğundaydı, şiirler, şarkılar, çizimler.

Bill: Birde biryıldızımız var – uzayda Tokio Hotel adında bir yıldız var, çok harika değil mi?

Tom: (Sırıtarak) sorunu cevaplamak için, sürprizleri severim.

Jennifer Green: Arada sırada çok yorulmuş gözüküyorsunuz. Hiç hayatınızda bunların hepsinin gitmesini ve bir göle atlamasını ister misiniz?

Hepsi: HAYIR!

Bill: Biz hepimiz 7 yıldır beraberiz ve biz hep bunu istedik! Buna bütün enerjimizi ve bütün
zamanımızı müziği yapmaya koyuyoruz. Biz hepimiz canlı performansları bizimle
bağ kuran ve değer veren seyircilerin önünde çalmak isterdik. Aslında gerçekleştirdiğimiz
her şey bizim hayallerimizin ilerisinde gerçekleşti ve kötü yanları da var.
Ailenizi ve arkadaşlarınızı çok göremiyorsunuz. Fakat çok fazla pozitif yanı da
var. Biz kendi hayatımızı yaşıyoruz ve bunu hiç bir şeye değişmeyiz.

Jennifer Green: Bir kızı elde etmek için ne yaparsınız? Eğer pek ilgilenmiyorsa neler
yaparsınız?

Tom: (Gülerek) Bunu çok seviyorum! Ben genellikle avcı, toplayıcıyımdır ve çok kolay olunca hoşuma gitmiyor. Eğer seksi bir kız ilgilenmez görünürse, bu gerçekten beni
etkiler.

Bill: Ben Tom gibi değilim. Ben bir günlük ilişkilerle pek ilgilenmem – ben sadece aşkı
arıyorum! Nasıl anlatacağımı bilmiyorum ama eğer o doğru kızsa sadece oluyor,
sadece bir an oluyor ve her şey çok açık ve net, bilirsiniz?!

Georg: Yeah, katılıyorum. Benim bir tip kıza ilgim yoktur - sadece olması gerekir.

Gustav: Aynen!

Sabrina M.: Biraz klişe ama: eğer bir adada sıkışıp kalsaydınız ve sadece 1 eşya
getirebilseydiniz bu ne olurdu ve neden?

Tom: Ben müziksiz yaşayamam, bu yüzden gitarımı alırdım! Veya Bill, biz hep beraber oluruz. (Gülerek) sadece bir düşünce...

Bill: (sırıtarak) Evet, he? Ben, Tom’u getirirdim ve cebine kayıt cihazımı koyardım – aklıma
şarkı fikri gelir diye...

Georg: Ben bassımı alırdım.

Gustav: Bende o zaman baterimi.

Flora ve Mona: Fransa’daki son konserin Park of the Princes’de olacağı doğru mu?

Tom: Hayır, onun Fransa’da son konserimiz olacağını sanmam. Üçüncü Avrupa Turnemizde 2 kez Paris’te, sonra Dijon’da, Monte,pellier ve Marseille’de çaldık. Parc des
Prince’de Haziranın 6’sında çalacağız, sonra açık havada Monaco at Le Port’da
Temmuzun 7’sinde çalacağız. Bunlar planlanmış olan tarihler!
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>