[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom : "Kız Dediğin anında sex istemeli" xD

2 posters

Tom : "Kız Dediğin anında sex istemeli" xD Empty Tom : "Kız Dediğin anında sex istemeli" xD

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 7:39 pm

Tom : Hey . Ben Tom . Ben gitar çalıyorum .

Georg : Ben Georg . Ben bas çalıyorum .

Gustav : Ben Gustav . Ben bateri çalıyorum .

Bill : Ben Bill . Ben solistim ve biz birlikte ..

Hepsi : Tokio Hotel'iz

Buzznet kızları öğrenmek istiyor , bir leydide hangi özellikleri ararsınız ?

Bill : Ben tek gecelik ilişkilerle pek ilgilenmem Ben dışarı çıkıp , herkesle düşüp kalkan çocuklardan değilim (Olma zaten bu gruba bir Tomi yeter ) . Eğer aşık olursam bu ciddi bir şey olur ve uzun süreli bir ilişki olmak vardır kaderinde . 2.5 senedir kimseyle bir ilişki yaşamadım . Benim için en önemli şey grupla yaptığım işi kabul etmesi ve destek vermesidir . Müzik ve grubun benim için öncelikli olduğunu ve en önemli şeylerin onlar olduğunu anlaması gerek . Ve bu zor biliyor musun , çünkü biz hep yoldayız ve uzaklardayız , müzik önce gelir .. Ve tabii o da anlık olmalı .

Tom : Anında Sex'te istemeli kesinlikle .

Georg : Gerçek olmalı

Bill : Evet ben çok kıskanç biriyimdir

Tom : Bende kıskanç biriyimdir ve yaptığımız gece onun için tek erkek ben olmalıyım .

Öpüşmek istediğiniz belli bir ünlü var mı ?

Tom & Bill & Georg : Jessica Alba

Georg : ...

Tom : Öyle sanıyorum

tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tom : "Kız Dediğin anında sex istemeli" xD Empty Geri: Tom : "Kız Dediğin anında sex istemeli" xD

Mesaj tarafından blue_eyes_angel Salı Ekim 28, 2008 3:05 pm

ben artık kesin kararlıyım bu çocuk sapıkxD
paylaşım için sağol
blue_eyes_angel
blue_eyes_angel
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics