[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

andreas ı anlatıyorlar

2 posters

andreas ı anlatıyorlar Empty andreas ı anlatıyorlar

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 7:41 pm

Az zamanları ve düzensiz bir yaşamları var . Arkadaşlarından fazlasıyla sabır ve dürüstlük bekliyorlar . Bunu onlara kim verebilir ? Kim Tokio Hotel'in en iyi arkadaşı ?

Andreas'ı nereden tanıyorsunuz ?
Bill : Wolmirstedt'de bizimle aynı okuldaydı . Ondan başka az arkadaşımız vardı okulda . Tom ve ben okulu 10. sınıfta bıraktık . Andreas ise bu sene finallerini verecek
Andreas size benziyor mu ?
Tom : Andreas aynı biz . Eğer iyi arkadaşsanız aynı şekilde düşünmelisiniz . Ve biz öyle yapıyoruz

Sizin gibi o da hep böyle canlı mıdır ?

Bill : Hmm .. bence o biraz bunların karışımı . Bazen çok canlı olur . Ama kesinlikle bize uyuyor . Tom ve benim kadar doğal ve komiktir , aynı espri anlayışına sahip . Bu hep benim için çok önemli olmuştur , arkadaşlarımla gülebilmek yani ..

Ona güvenebileceğinizi nasıl biliyorsunuz ?
Tom : Bu zamanla geliyor . Eğer birini uzun süredir tanıyorsanız , öğreniyorsunuz ona değer vermeyi . Onu 7 senedir tanıyoruz ve ona güvenebiliyoruz çünkü o bizimle en başından beri birlikte ve en başından beri biliyor her şeyi ...

Bill : Uzun zamandır arkadaşız . Tüm arkadaşlarımla bu böyle . Onları tanıştığım an anlamıştım onlara güvenebileceğimi . Bu tekrar ve tekrar kanıtlandı , yani onlara gerçekten güvenebileceğim..

Kavga ettiğinizde bazen arabulucu oluyor mu ?
Tom : Hayır , hiçte bile . Hangi fikri paylaştığına bağlı olarak ya benim ya da Bill'in tarafında oluyor .

Başkalarına söylüyor mu Tokio Hotel'den Bill ve Tom'la arkadaş olduğunu ?

Bill : Asla öyle bir şey yapmaz . O ve benim tüm çevrem bu konuda çok dikkatli . Ve buluştuğumuzda hiçbir zaman grupta neler olduğunu sormazlar . Başka şeyler konuşuruz , normal konular .. Arkadaşlarımızla olduğumuzda çok daha özeliz .
Onları sık sık arar mısınız ?

Bill : Her gün . Her gün ailemi ve arkadaşlarımı ararım . Sürekli telefondayım .

Andreas da Tokio Hotel'in bir parçası olmak istiyor mu ?

Tom : Biz 7 yıldır varız ve hep aynı grup üyeleriyle devam edeceğiz . Yeni grup üyesi almıyoruz artık . Andreas kendi grubunda davul çalıyor .

Fanlarınız tarafından rahatsız ediliyor mu ?

Bill : Limitler içinde . Arkadaşlarımızı bundan uzak tutmak için çok çabalıyoruz ve grupla onları özellikle ayrı tutuyoruz . En azından biz biliyoruz ünlü olmanın nasıl olduğunu ..
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

andreas ı anlatıyorlar Empty Geri: andreas ı anlatıyorlar

Mesaj tarafından blue_eyes_angel Perş. Ekim 02, 2008 12:56 pm

paylaşım için sağol canım
blue_eyes_angel
blue_eyes_angel
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>