[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom ve utanç verici anları

2 posters

Tom ve utanç verici anları Empty Tom ve utanç verici anları

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 10:07 pm

Th'nin Dream'in yeni sayısında çok güzel bir röportajı var...

Eğlenceli konser anılarından bahsetmişler...

Tom'la ilgili olanlar çoğunluktaydı.Şöyle yazıyordu:

Bill:

''Bir konserde Tom'un gitarı çalışmadı.Neler olduğunu fark ettiğimde neredeyse kalp krizi geçiyordum.Konserden sonraki günler boyunca o an aklımızdan çıkmadı ve Tom'la dalga geçerek acayip eğlendik!!!''

Tom:

''Bir de şu hikayemizi dinleyin...Biraz mide bulandırıcı olabilir ama anlatacağım!Konserde bir ara kamera bana yakın çekim yaptığında havalanarak,daha doğrusu resmen uçarak üstüme gelen bir cisim dikkatimi çekti.Bir prezervatif üstüme doğru geliyordu!!Üstelik paketinden çıkarılmıştı ve bilin bakalım nereye kondu?!?!Tam gitarın üstüne!Üstelik orda asılı iğrenç görünüyordu.Sorun şu ki o anda çalmayı bırakamazdım,ben de gitatımı şöyle bir savurup artistik bir hareketle prezarvatiften kurtulmaya çalıştım.Sonunda düştü ama bütün kameralar beni o şekilde görüntülemişti çoktan!!!''
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tom ve utanç verici anları Empty Geri: Tom ve utanç verici anları

Mesaj tarafından blue_eyes_angel Salı Ekim 28, 2008 2:57 pm

ben o dergiyi bulamıyorum kaybetmişim heralde Rolling Eyes melekx
blue_eyes_angel
blue_eyes_angel
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics