[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

tom'fanlar kendini kontrol etmeli ..

2 posters

tom'fanlar kendini kontrol etmeli .. Empty tom'fanlar kendini kontrol etmeli ..

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 10:17 pm

Tom'un kontrolden çıkmış fanlarına yorumu ... Her olaya alaycı yaklaşan çocuk bile böyle şeyler diyebiliyorsa iş ciddi demektir ...

Gerçekten aşırı kontrolden çıkmış fanları var ... İşte Tom'un dedikleri ...

Açıkçası , beni rahatsız etmiyor insanların sırtımı tırmalaması ya da konserlerde kıyafetlerimi çekmesi ama daha ciddi olursak dehşet verici hikayeler duyduk fanların konserlerimiz sırasında ya da otellerimizin önünde kavga ettiği gibi .. Zaman zaman sahnede olduğumda ben bile kötü davranan fanların yerini saptayabiliyorum . Bazen sadece gitarımı bırakmak ve onlara düzgün davranmalarını , sakinleşmelerini söylemek istiyorum ama tabii bu tüm atmosferi bozardı . Fanların kendilerini kontrol etmeyi öğrenmeleri gerek . Biz sadece normal çocuklarız ve dürüst olmak gerekirse eğer gerçekten beni tanısalardı beni bu kadar görmek istemezlerdi !

(oy aşkımmm ben seni niye grmekk istemeyim kiii xD)
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

tom'fanlar kendini kontrol etmeli .. Empty Geri: tom'fanlar kendini kontrol etmeli ..

Mesaj tarafından blue_eyes_angel Salı Ekim 28, 2008 2:53 pm

sağolasınxD
blue_eyes_angel
blue_eyes_angel
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>