[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom un yaz anıları v.s x))

2 posters

Tom un yaz anıları v.s  x)) Empty Tom un yaz anıları v.s x))

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 10:22 pm

Senin için uygun bir yaz :

<< Dünyanın ucunda bir ada , sarı kumların olduğu bir plaj , turkuaz bir su , kurşun gibi bir güneş ve uzun öğle uykuları >>

En İyi Tatil Hatıran :

<< İspanya'daki bir klüpte geçirdiğim ölümsüz anımı hala saklıyorum . Böyle bir yerde ardı arkası kesilmeyen bir sürü güzel kız olur , e böylecede ilginç karşılaşmalara fırsat çıkar . Mekana geldiğimde deli gibi olmuştum , kafamı nereye vereceğimi bilemeyecek bir durumdaydım . Her bir şekilde iyi vakit geçirmenin garanti olduğu bir tatil yerine gelmek harika.

En kötü Tatil hatıran :

<< Gerçekten kötü bir tatil anım yok , her zaman tatile çıkmamış olsak bile kendimi havuzda ya da gölde eğlendirirdim . Her şekilde hepsi okula gitmekten iyiydi . [gülümser] Gerçekten kötü bir anı ? Sadece mecburen birkaç kere katıldığım o yeşil sınıfları düşünebiliyorum . Kamp yapmaktan nefret ederdim , özellikle de bize bikinisiyle eşlik eden hocayı görmekten ... Çok çirkindi ve onu mayoyla görmek sırtımdaki tüylerin ürpermesine yol açıyordu.Neden bilmiyorum ama bu kabus gibi görüntüyü hala aklımda saklıyorum .>>

İdeal gevşeme Programın :

<< Hayalimdeki tatil kesinlikle arkadaşlarımla bir adada geçiyor . İşte akşam uyumadan önce hayal etmeyi sevdiğim senaryo : Bizi görüyorum : arkadaşlarım ve ben , saati 100'e jet ski yarışı yapıyoruz , her seferinde tabii ki kazandığım yarışlar . Bu heyecan verici su aktivitelerinden sonra , hemen ardından Olsen ikizlerinin bana katıldığı kumsala sere serpe uzanıyorum . Kibarca sırtıma güneş kremi sürmeyi teklif ediyorlar . Gerisini sizin hayal gücünüze bırakıyorum ... >>
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tom un yaz anıları v.s  x)) Empty Geri: Tom un yaz anıları v.s x))

Mesaj tarafından blue_eyes_angel Perş. Ekim 02, 2008 12:51 pm

sağol canım burdada çıktılar bi yerden (olsenler) pale Exclamation
blue_eyes_angel
blue_eyes_angel
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>