[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor

3 posters

Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor Empty Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor

Mesaj tarafından tommy_melly Perş. Ağus. 28, 2008 10:28 pm

tom ve bill in kız arkadaşları açıklıyor(bi göz atın )
3 eski kız arkadaş kabul ediyor !

“Tom kalabalıktan kızlarla yatıyor” - “Bill ilginç çiftlerin sex yapmalarını izliyor” - “Bill erkeklerden hoşlanıyor”

Bu kafa karıştırıcı başlıklar son zamanlarda hep gündemdeydi . “Hepsi Yalan” dedi Bill . Bu gerçek . Tom o kadar da büyük bir kahraman değil aslında iş kızlara gelince ve Bill de bakir değil . Popcorn Ina(17) , Julia(16) ve Sabrina'yla (16) , Tom ve Bill'in eski kız arkadaşları , konuştu ve çocukların özel hayatlarının aslında nasıl olduğunu ve bu kızların onlarla neler yaşadıklarını öğrendi .

Sabrina (16) , Tom'un eski kız arkadaşı

“Tom hep sadakatsizdi ! “

Ne zaman tanıştın Tom'la ?

Sabrina : 4 sene önce bir spor salonunda . İlk görmemden itibaren onu çok hoş buldum ve hemen çıkmaya başladık neredeyse .

Ne kadar çıktınız ?

Sabrina : 1 seneden fazla ama aralarla . Tom bazen sadakatsiz olabiliyordu , başka kızları öpüyordu . Bunu ona söylediğimde ilişkimizi bitirdim , ama o hep geri geliyordu bana suçlu bir şekilde ve herşeyi itiraf ediyordu . Ve bende onu affediyordum .

Aranızda neler geçti – sex yaptınız mı ?

Sabrina : Hayır , Gerçekten neredeyse hep Tom'un evindeydim , geceleri bile ama öpüşmeden ve okşamadan başka hiçbir şey olmadı . Daha fazlasının yapmak için fazla utangaçtı .

Nasıl ayrıldınız ?

Sabrina : Bütün bunlardan usanmıştım ve ilişkimizi gerçekten kaba bir biçimde bitirdim . Sadakatsizliği bana o kadar dokunmuştu ki okul değiştirdim . Şuan Realschule'ye gidiyorum .

Julia (16) , Tom'un eski kız arkadaşı

“Tom çok utangaç . İlk öpücüğümüz 5. buluşmadaydı! “

Ne zaman birlikteydiniz Tom'la ?

Julia : Geçen yaz tatilde . Arkadaşım Ina ve ben Tom ve Bill'i birlikte tanıdık . Sınıfımız onların hemen üstündeydi . Çocuklar bizim telefon numaralarımızı aldılar ve bize mesaj çektiler .

İlk öpen Tom muydu ?

Julia : Hayır , bunu yapmak için fazlasıyla utangaçtı .Ayrıca ben Bill'le daha çok eğleniyordum . 5. buluşmaya kadar öpüşmedik ama öpücükleri fena değildi ( kıkırdar )
Ve – daha fazla bir şey oldu mu ?

Julia : Hayır , çünkü evde hiçbir zaman yalnız olmadık , sadece ikimiz olarak yani , tatil boyunca hep dışardaydık . Ben daha fazlasını istiyordum ama Tom bu konuda aceleci değildi .
Neden siz ikiniz ayrıldınız peki ?

Julia : Çok komikti gerçekten ayrıldığımız zaman . Yaz tatilinden sonra okula geri döndük . Ve benim hakkımda Tom ve Bill'in tüm dünyaya açıklama yapmak zorunda kaldıkları dedikodular vardı. Bundan sonra bir kelime bile konuşmadık genelde karşılaşmamıza rağmen .

Tom'un 25 kızla yattığına inanıyor musun ?

Julia : (güler) Asla inanmam !! Hep kendini büyük maço bir erkek gibi göstermeye çalışır o , ama iş ciddiye binince pen*sini geri çeker ..

Ina (17) , Bill'in eski kız arkadaşı ..

“Bill sex yaptı ama benimle değil ! “

Ina , Bill bir arkadaş olarak nasıldı ?

Ina : Onu tamamen tatlı ve keyifli buldum . Harika bir espri anlayışı vardı ve sıkıcı değildi çoğu erkeğin aksine .

İkiniz arasında neler geçti ?

Ina : Tom ve Julia arasında geçenlerden fazlası değil . Hep birlikte tanıştık onlarla . Bill fazla utangaç değildi . Hep benim yanımdaydı ve gerçekten şefkatliydi . Bazen beni kucağına alıp sarılırdı .

Sex yaptınız mı ?

Ina : Hayır ama biliyorum Bill kesinlikle yaptı . Bana söylemişti ve bu konuda çok konuşmuştuk .

Bill'in erkekleri de sevdiğini düşünüyor musun ?

Ina : Hayır düşünmüyorum . Her ne kadar kız gibi görünsede kesinlikle gay değil . Güzel kız arkadaşları oldu ve onu hiç, bir erkekle görmedim !
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor Empty Geri: Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor

Mesaj tarafından ~. . .qRaLicHé Ptsi Eyl. 08, 2008 8:29 am

payLaşım için sağoL janem xD

~. . .qRaLicHé
Admin
Admin

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor Empty Geri: Tom ve Bill Kız Arkadaşlarını Açıklıyor

Mesaj tarafından blue_eyes_angel Perş. Ekim 02, 2008 12:29 pm

ben bunu biliodum yhaa..
paylaşım için sağol
blue_eyes_angel
blue_eyes_angel
Moderatör
Moderatör

Kadın

- Similar topics