[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom ve Albüm Hakkındaki DüşünceLeri..

Tom ve Albüm Hakkındaki DüşünceLeri.. Empty Tom ve Albüm Hakkındaki DüşünceLeri..

Mesaj tarafından tommy_melly Paz Ağus. 31, 2008 4:02 pm

Tom'un yeni albüm hakkındaki düşünceleri!
Tom:İsterimki yeni yükseklikleri keşfedelim ve şarkıları kapsayalım ama biz ilk olarak toplamda ne olacağını anlamalıyız.Müzik ve karakterlerimizin birbirlerine uymalarına ihtiyacımız var.Ama ben yeni albümde insanları şaşırtmak isterim.İnsanların Tokio Hotel şarkısı olarak tanımayacağı yeni şarkılar yapmak isterim.Şarkıyı dinlerken bunun Tokio Hotel'in şarkısı olduğunu anlamaları gerek..Bundan dolayı tekrar yanlış yönlendirme olabilir!

Görünüşünü değiştirmeyi planlıyor musun?
Tom:Bazı insanlar çoktan bu soruyu sordu ama benim görünüşüm değişimden yoksun bir dede Saç şeklimi ve bana yapışan bu görüntümü değiştiremem.Son yedi yıl boyunca aynı saçlaydım ve sadece üç farklı saç stilim oldu.Ben sürekli Bill gibi saçlarımın orasından burasından kestirmek istemem.Ben sadece tutarlı bir adamım!Ben her saç stilini neden öyle zor seçtiğini anlamıyorum..Ben seçerken bozulurum xD

İlk iki albümdeki şarkıları dinlerken hala keyif alıyor musun?

Tom:Tabiki!Öyle canlı şarkılar insanı gevşetiyor çünkü ben onların elimin altında olduğunu biliyorum.Yepyeni bir şarkıya sahip olmayı tercih ederim.Benim görünüşümde bakışımda aynı diye tahmin ediyorum sadece eski şarkıları severim.Yeni bir albüme sahip olmak yeni bir üretim ve yeni bir tura çıkmak sıkıntıya sokuyor insanı!Gösteriden önce sinirli olduğum zaman beni sakinleştirmeye çalışırlar.Yeni bir albüm yeni bir tür 7 gün 24 saat stres demek.
tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tom ve Albüm Hakkındaki DüşünceLeri.. Empty Mesaj: #1Bill, Gusu ve Geo'nun Tom HakkındaKi DüşünCeLeri..

Mesaj tarafından tommy_melly Paz Ağus. 31, 2008 4:13 pm

*Georg: Tom çok sabırsızdır. Birazda heyecanlı. Eğer birşeyler iyi gitmezse kendini iğneler. ışte o zaman onu sakinleştirmek biraz zordur. Ama biz buna yardım etmek için buradayız.

*Gustav: Tom'un inanılmaz süper fikirleri var. Herzaman birşeyleri ilk öneren Tom'dur ve bu özelliğini seviyorum.

*Bill: Tom mutlu yaDa heyecanlı olduğunda çığlık atıyor! Bir insanın nasıl bu kadar yüksek ve tiz bir ses çıkardığı konusunda hiçbir fikrim yok.

tommy_melly
tommy_melly
Moderatör
Moderatör

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics