[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SüPer NıckLer. . .

SüPer NıckLer. . . Empty SüPer NıckLer. . .

Mesaj tarafından ~. . .qRaLicHé Cuma Eyl. 19, 2008 6:20 pm

oysa yitirdikLermz- bLqide qrmeyi bLmediqimz.. we buLdqLarımz-> zten unutmaya çaLştıqımz

açLr ellerm bni dşündüün an..Dkunr qözLrin bna aqLadıın an..Ateşlere düşer bedenim..

ışıqmı bida kimsenin açmaması içnn gözlermi mühürlüyorumm kalbmi awuçlarıma alıp içine adnı yazıorm !

~ödünç meLeq KanadLarımLa uçarqen ben..eLimi tut.Korqarm dusmekten... ~

yqluqnu kıyasladqm btün bnzeşmelr yokLuqma çıkıor..-ki varlqın,yoqluqna özdeş şmdi..

ne kaldı baq ellermde, biliorum qülüorsun..!! her adımım dha derine..! öLüorum

Çekinmein!! wahşetin estetiinden; wardıımız yrde 2 shey kaLdı qerie ..! Bir intikam bir de affedilmeyen..

babam aqzı bosuq olandan haz edmes.. baba bu qes affed ama bunnarın hebsi aynı boq ..!

intihara meyilli oyunchaqq bebeqhLlerhs bis dhünyanın dönüo oLmashı eqLndiremhs bshi

ıshıım olub kaLbime doqduqun qün hyadımın yenidn sheqiLLendiqi qündr.shmdy kaderm snn yolnda kadernle el ele ya snle yada snle...

warLıınLa yoqLuun araSında sürüqLeniß qidiorum .. !

I denied The truth - BeLieved a Lie

sensisLie qesdm biLeqLerimi - qırmısıYa boyadım qaranLıqı .

daLma.. dshüNme.. aqLama.. haaD bu.. MahvedeR insanı mesuDqen.. Baq bhen aqLıyor myum ?...Herşeimi qaybedmishqen..

dOn.t yOu cry tOniqht.. i stiLl Love yOu .. =/

Yüreimin kısır israfLarı içinde sessizLk boyunca haykıran souk rüzqarda donuorum

Harcanmış anLar asLa qeri dÖnmeyeceq.. ve biz bir Daha asLa hissedemeyeceiz ...

..* usatH eLini .. YannısLıq yannıs kaLzHın ..

---> Shen ıshıqını arayan qüseL qünebaqan.. ßhn tOzuna dumanına hasred ßr enqaz ... // x( x'(

yasamqLa cesaLandırıLıb yaLnısLıa terq ediLmis jojqLarıs bs ..x(...

qaLbLerinizdn qachdım heb . .varıb qiddim en qaranLıqhLara † =/

qöRmüor musun kabuq baqlamıor kanattıın hiçbi yaran ! †

- ödünjj meLeq qanadlarmla ujarqhen bhnn .. eLymy tud qorqarım düjmeqden :$ (a)

qaLbLerinizdn qachdım heb . .varıb qiddim en qaranLıqhLara † =/

~. . .qRaLicHé
Admin
Admin

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics