[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler

2 posters

harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler Empty harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler

Mesaj tarafından chiqolatha <3 C.tesi Eyl. 20, 2008 7:46 pm

Bu dünyada iki kör insan vardır.Biri senden başka birini görmeyen ben diğeri ise beni görmeyen sen!!!

Sen hayatımda öyle bir cümlesinki nokta koyamıyorum!

Bazen herşeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorumki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım

Aşk hayat lokantasında yenen en büyük kazıktır!
Harika msn nickleri , harika nickler, güzel msn nickleri , msn nickleri
Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum!

Unutmak zor anlatmak ise imkansız sen unutuldukça hatırlanan ,anlatılınca bitmeyensin!

Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var,nede aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm ne de seni görmeye dayanacak kalbim var...

Sevgim sonsuz amam anlayana,Aşkı sonsuz ama yaşayana,Dostluğum gerçek ama paylaşana,Dertlerim sıradan ama unutabilene

Sen bi tanesin benim olduğun sürece.

Eğer geceler seni düşünmek kadar uzun olsaydı gökyüzü güneşe hasret kalırdı!

Öyle bir sevgilin olsun ki!Sen onun için ölmeyi düşünürken o senin için çoktan ölmüş olsun

Arkadaş aşkımın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum.

Benim seni sevdiğim kadar güneş toprağı sevseydi toprak dört mevsim çiçek açardı.

-----------------------------------------------------------------------------------------------
*Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum
*Seviyorum seviyorum haykırarak söylüyorum kimselerden korkmuyorum ölümüne seviyorum
bigün bana soracaksin ben mi dünya mi diye.Ben dünya diyecegim ve sen küsüp gideceksinama bilmeyeceksinki benim bütün dünyam SENSIN!
*gülmek icin mutlu olmayi bekleme, belki mutluluk gülüsünde saklidir. sakin aglayayim deme, kim bilir belki bir yerde senin bir tek gülüsün icin yasayan biri vardir.
*Eger Son Nefesimi Vermeden Once Mutlu Olacagini Bilirsem Cehenneme Bile Gulerek Giderim.!
*Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!
Zenginbir adam darbir sokaga girmis ayni anda yandan bir filozof gelmis,zengin adam demiski benbir serseri için yoldan çekilmem filozofda demisbençekilirim
*Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm
Kız nickleri , msn nickleri , güzel msn nickleri
Düşlerim vardıgörmekten korktuğum,hislerim vardı söylemektenkorktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdisen varsın kaybetmekten korktuğum
*Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.
Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.
*Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.
*Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılar****alana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır...
*Sadece çocuklar ağlar ve sadece Allah affeder eğer bir gün gidersen çocuk değilim ağlamam Allah değilim affetmem.
*Polis bi gün 3 arkadaşın evine baskın düzenlemiş.Sizi uluslararası kaçakçılıktan tutukluyorum demiş.Adamlarda ;"Abi biz Galatasaraylıyız uluslararası ne işimiz olabilirki?"demiş.
*GözLerin daLarSa ßiLki dü$ündüm Seni, kuLagIn CInLarSa ßiLki aNdIm Seni, GeCe UyanIrsan ßiLki ReSMiNi Öptüm, GözLeriNden Ya$ damLaRSa ßiLki SenSiz ÖLdüM..
*DUNYADA UC SEYI SEVDIM. SENI, KALBIMI VE UMIT ETMEYI. SENI SEVDIM SENSIN DIYE, KALBIMI SEVDIM SENI SEVDI DIYE, UMIT ETMEYI SEVDIM BELKI SEVERSIN DIYE
*seni denizdeki canlılara anlattım. benin canım sevgilim balıkları bile aglattın
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
BENİ BOŞUNA ARAMA BEN SENİN TELEFONUNDA DEĞİL KALBİNDE KAYBOLMUŞUM!!!!!!!!

Aşka inan ama kanma.Sev hakkındır ama inanma.Sevildiğinden emin olmadan.Seviyorum kelimesini ağzına alma...

Sevseydın Böyle Yapmazdin,acilar İçıne Atmazdin,beni Benimle Baş Başa Birakmazdin,sevseydın Aglatmazdin Yakmazdin.....

Ona SöYLe...Onu GeRÇeKTeN SeVMeDiM.... Ona SöYLe.. Onu BiRDaHa GöRMeK isTeMiYoRuM... Ona SöYLe... ONSuZDa HeRŞeY GüZeL... Ona SöYLe... Onu ÇoKTaN uNuTTuM.. AmA Ona SaKIN BuNLaRI GöZ YaŞLaRI iÇiNDe SöYLeDiĞiMi SöYLeMe..

______ASkinDiR ___Beni____YaSaTAN__HaYaTa__BagLaYaN___

%%%TeRK%%Ettigin““Yüregime Hangi Yüzle Dönüyorsun??

Senn benim adımı bile anamazsın. Bırak dost kalmayı sen benim düşmanım bile olmazsın...

eğer senden ayrılırsam benide yanında götürür müsün??

Cok yardim severimdir, her türlü yardimi kabul ederim...
Bilinmeyen msn nickleri , güzel msn nickleri
Güzel kiz insani mutlu eder. kötü kiz ise filozof eder.

Yollar durusuma kizlar gülüsüme hasta

SeNi SeViYoRuM, SaNa TaPiYoRuM.. SaKiN iNaNMa CuNKU atiYoRuM !!!
Bir kadinin kalbi uçsuz bucaksiz bir okyanusu içinde barindiracak kadar genistir.

Bir kadin ya sever, ya da nefret eder; ortasi yoktur.

Kadinlari anlamak kadin olmak kadar zordur...

Kadin bir çicektir erkekse etrafinda uçan pis bir böcek

Kadinlar duygu yüklü bir gemi gibidir denizde dalgar vurdukça etrafa nese saçarlar... Bazende dümdüz deniz üzerinde sessizce kaçarlar...

αн ∂ємєк özєℓ∂ιя...ναн ∂ємєк ιğяєηçтιя...

∂ση'т ƒσяgєт мє ηє σℓυя вєηι тєякєтмє..

кαρıℓмα яüzgαяıмα ηєzℓє σℓυяѕυη

єѕкι∂єη кιвιяℓιу∂ιм; αятıк кυѕυяѕυzυм...
уüz мιℓуση ∂єƒα ѕöуℓє∂ιм ѕαηα αвαятмα∂αη кσηυş ∂ιує!

-----------------------------------------------------------------------------------------------------
ℓℓαнтαη тєк ιѕтє∂ιgιм ѕєηι öℓмє∂єη ѕση ∂єƒα göяєуιм!!!

нєя ∂αкιкα ιѕмιηι ƒιѕιℓ∂αуαη ∂υ∂αкℓαя вєηιм мι؟

ѕєηι вιяαкιρ gι∂ємєм αя∂ιм∂α ѕєν∂αη ναя...

ѕєη σℓмα∂αη ηєяєує кα∂αя уαѕαяιм вιℓмιуσяυм...

υzαтмα єℓℓєяιηι υzαк σℓѕυη ιѕтємєz вєη∂єη αℓ∂ιкℓαяιηι νєямєує gü¢üη уєтмєz!!
Şekilli nickler , güzel msn nickleri , kişisel iletiler
вυ göηüℓ ѕєηιη ι¢ιη вєℓкι∂є вιя нι¢тι!!

¢σк σℓυуσяѕυη вöуℓє gιтмєкмι σℓυя!!! нєя gι∂ιѕιм∂є кєη∂ιηι вєη∂є υηυтυуσяѕυη!!

вєуηιм∂єкι ѕση кυяѕυηℓα νυя∂υм кєη∂ιмι gєℓιρ αℓα вιℓιяѕιη ємαηєтιηι!!!

тσρяαк ιѕℓєѕιη ѕєηιη вσѕℓυgυηα!!!

ѕєηι υηυтαвιℓ∂ιм мι ѕαηιуσяѕυη؟ ¢σк уαηιℓιуσяѕυη!!

єgєя gєя¢єктєη ѕєνιуσя σℓѕαу∂ιη єη αzιη∂αη вιя тєℓєƒση α¢αвιℓιя∂ιη!!!

öуℓє gιт кι вєη∂єη вєη∂є ιηαηαуιм...öуℓє νυя кι вєηι,υмυ∂υ υηυтαуιм...

NOT: başlıga gore sıralanmıstır
chiqolatha <3
chiqolatha <3

Erkek
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler Empty Geri: harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler

Mesaj tarafından ~. . .qRaLicHé C.tesi Eyl. 20, 2008 8:22 pm

sağoL qJum xD
Çok Süpersin yha xD

~. . .qRaLicHé
Admin
Admin

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler Empty Geri: harika .kız nıcklerı .bılınmeyen nıckler ..ve sekıllı nıckler

Mesaj tarafından chiqolatha <3 C.tesi Eyl. 20, 2008 10:43 pm

shupper mı daha devamı var yavaş yavaş xD
chiqolatha <3
chiqolatha <3

Erkek

- Similar topics