[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tom hakkında az bilinen şeyler

Tom hakkında az bilinen şeyler Empty Tom hakkında az bilinen şeyler

Mesaj tarafından __qaRez__ Cuma Ekim 24, 2008 5:20 pm

İsim:Tom

Burcu:Başak

Dogum tarihi: Eylül 1,1989

Doğum yeri:Leipzig,Almanya

Sabah kalktığında yaptığı ilk şey: Kendine bugun sırada hangi kız var acaba diye sormak :)

Favori yiyeceği: Makarna,makarna,makara!

Olmazsa olmaz web sitesi: Özellikle bir site yok, internette glişigüzel takılıyor.

Bugünlerdeki favori Tv programı: Scrubs-Bugune kadarki en komik tv sovu

Dövmeleri hakkında:Hiç yok- Bill ve Gustava göre olmalı

Sevdiği abur cubur:Pizaa.

Saglıklı yemek istediği zaman tercih ettiği şey:Sebze sushisi ve dilim meyve..Sulu kavun ve ananas harika!

Çocukken hayran oldugu ünlü :Baywatch izlerdim ve gözlerimi kırmızı bikinisinin içindeki Pameladan alamazdım

Son zamanlarda şaşırdığı olay: Georg'un '' hayır direk havalimanına gidemeyiz,önce hotelde durmalıyız cunku dus almam lazım'' dediği zaman :)

Dolabındaki tahıl:Mısır gevreği

Dünyadayken kendini cennette hissetmesini sağlayacak şey: Bos bir gün

Akşam yemeği için yapmak isteyeceği şey: Bu yemekte kiminle olduguma baglı.Eger bu bir randevuysa süslü aksam yemeği mumlarını secerim ama sadece Bill'le takılıcaksam bir kac pizza soylerim ve ona ''bak senin icin ne hazırladım''derim

En sevdiği kıyafeti:Şapkalarım

Arkadaslarla toplandığımız zaman:Konusucak bir suru konu olur.Ayrıca belki kulübe gideriz yada diğer insanlar gibi sadece takılırız.

Ölmeden önce yapmak istediği şey:Jessica Alba'yla atesli ve akıllıca bir konusma yapmak..

Turdayken olmazsa olmaz şey: Sahnenin önündeki fanlar

İnsanlar onun hangi özelliğine şaşırırlardı: Ailesini koruma aşkına

Biri yarın ona bir milyon papel verse yapacağı şey:Belki suan oldugumdan daha mutlu olmazdım! Hayatta herşey para hersey değildir!!
__qaRez__
__qaRez__

Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

- Similar topics