[тσкıσ hσтєL Fans CLup]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri...

2 posters

Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri... Empty Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri...

Mesaj tarafından bLack ghoSt Perş. Ağus. 14, 2008 4:00 pm

Tokio Hotel’in Çocukluk Kahramanları!

Bill: Çocuklar, “Susam Sokağı”ndaki salyangozun adı neydi? Bilirsiniz, bale etekli olan?

Gustav: Tiffany.

Bill: Tiffany! Emin misin?

Gustav: Ya da Lilo!

Georg: Bale etekli olanın sarı bir suratı vardı.

Bill: Doğru, o bir kuş!

Gustav: Hayır, kuş değil.

Bill: O pembe değil miydi?

Georg: Hayır, bale etekli olan sarıydı.

Tom: Evet, pembe olan farklı bir şeydi.

Bill: Onlar garip karakterlere sahiplerdi!

Gustav: Ben sadece Lilo ve Tiffany’yi biliyorum.

Bill: Tamam, ama salyangozun ismi neydi? O her zaman çocuklara şu bir şeyler öğretici zekice yorumlardan yapardı.

Tom: Çöp kutusundaki yeşil adamın adı neydi?

Georg: Rumpel! [Bunların çizgi film kültürü de amma genişmiş yaa]

Gustav: Kurabiye Canavarı!

Bill: Hayır, kurabiye canavarı mavi!

Benim izlemeyi sevdiğim bir diğer Tv programı da “Balu”ydu.

Gustav: Kesinlikle!

Bill: Şarkısı nasıldı?

Tom: Ben “Orman Kitabı”nı da izlerdim.

Gustav: Aynen, ben de onu sevmiştim. Puma’nın adı neydi?

Bill: Onun ismi sadece puma değil miydi?

Gustav: Hayır.

Georg: Ben “Timon ve Pumba”yı gerçekten severim!

Gustav: Timon ve Pumba! Harika!

Bill: Durun bi dakika, ben bu şarkıyı da seviyorum.

Ben küçükken, çok fazla ağlardım. Baba öldüğünde çok üzülmüştüm. Onun adı neydi?

Ben New York’un müzikal versiyonunu izledim. Ben bu çizgi filmlerden hoşlanıyorum ve çocukken onları severdim!

Gustav: Ben “Kar Beyazı”nı gerçekten sevmiştim.

Bill: O cücelerden biriyle yatmıyor muydu? Ben öyle sanıyordum.

Gustav: Yapma Bill, bu bir çizgi film.

Bill: Sen “Labirent” filmini biliyor musun? David Bowie filmlerinden benim favorim bu ama o “Gockel”de de oynamıştı. O çok sevimli!

Gustav: Ben Gollum’u da seviyorum!

Bill: Evet, Gollum çok tatlı!

Tahmin et hangi sevimli hayvanı ev hayvanım olarak almak istiyorum. Bir dakika, ismini unuttum.. Oh evet, Dobby, Harry Potter’dan.. Ben filmle ilgilenmiyorum ama bu küçük yaratık çok şeker! O bir cin mi?

Gustav: Bilmiyorum, ben o filmi sadece bir kez izledim.

Bill: Bence, o bir elf. Ben gerçekten bilmiyorum. Evet, bence o bir elf [Bill’e teşhis konuldu: kronik psikozlar şizofreni ] Aslında bir ev elfi.. tamamen hayran olunası bişey. O çok şirin!

Hazır, pozisyon al, başla!

Georg: Jetimiz ne kadar hızlı?

Kaptan: Hız 600 km/h ile 650 km/h arasında olacak.

Georg: 650 km/h mi? [tırstı]

Muhabir: Tokio Hotel için uçmak nasıl bir şey?

Kaptan: Çok güzel! Ben şaşırdım.

Muhabir: Yani, çocukların davranışları iyi mi?

Kaptan: Evet, gerçekten iyi çocuklar!

Muhabir: Uçak kalmak üzere, değil mi?

Bill: Evet, orada! Biz tüm hafta sonu boyunca bu uçağı kullandık! Cuma günü konser verdiğimiz Modena’ya uçtuk. Daha sonra konser günü Cenevre’ye uçtuk ve aynı gün tekrardan Werchter Festivali’ne gelmek üzere ayrıldık. Şimdi Hamburg için yola çıkıyoruz.

Georg: Özel uçak!

Müthiş! Bem mavi peyniri seviyorum!

Bill: Bu çok mide bulandırıcı!

Georg: Güvenlik talimatlarını kontrol ediyorum.

Bill: Kalkmaya hazırız!

Sessiz ol!

Tom: Sadece devam et...

Bill: Hayır, ben baştan başlıyorum. Biz burada, uçakta, oturuyoruz ve eve doğru uçuyoruz, ve aslında biz Avrupa’daki tüm konserleri bitirdik. Çok muhteşem zamanlar geçirdik. Avrupa’da bu yıl çok şaşırtıcı konserlerimiz vardı. Sonuncusunu henüz bitirdik – Modena , Cenevere & Werchter Festivali’ni. Modena gerçekten çok sıcaktı ve orada çok fazla fan vardı, 18 bin civarında!

Tom: Evet, bence de! Cenevre de müthişti ve ben Werchter Festivali hakkında şunu yeniden belirtmek isterim: Biz bir “yeniden istek parça” çalmamıza izin verilmediği için gerçekten üzgünüz. Onlar bunu yapmamıza izin vermedi ve biz sahneyi terk etmek zorunda kaldık. Tekrar özür diliyoruz ama bir daha Belçika’ya geldiğimizde bunu telafi edicez!

Bill: Geçen seneki tüm konserler müthişti ve biz çok eğlendik! Umarım siz fanlar da eğlenmişsinizdir. Geldiğiniz için hepinize çok teşekkür ederiz ve çok yakında yeni bir albümle Avrupa’da yeni konser ve festivallerde sizinle görüşürüz!

Tom: Ben Georg adına özür diliyorum, konserler boyunca bir çok notayı kaçırdığı için.

Bill: Ben bunun için özür dilememiz gerektiğini düşünmüyorum, fanlar zaten bunu biliyorlar!

Tom: Sadece bahsetmek istedim, bunun için üzgünüm.

KAYNAK : http://www.tokiohotelfantr.com/board/ind...ic=33495.0
bLack ghoSt
bLack ghoSt

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri... Empty Geri: Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri...

Mesaj tarafından ~. . .qRaLicHé Perş. Ağus. 14, 2008 7:43 pm

canım çok süper....
ama yazı tipini ben büyüLtüm....
eLLerine sağLık......

~. . .qRaLicHé
Admin
Admin

Kadın
Teşekkür Et : <div class="js-kit-rating" view="score"path="" title="" permalink=""></div><script src="http://js-kit.com/ratings.js"></script>

Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri... Empty Geri: Tokio HoteL TV Episode 38-Çeviri...

Mesaj tarafından bLack ghoSt C.tesi Ağus. 16, 2008 10:30 pm

ÖnemsiZ.... Cool
bLack ghoSt
bLack ghoSt

Kadın

- Similar topics